Odehrané koncerty

2014

3.10. Týn klub Bluegrass Bazar a SEMTAM

28.8. Mohelnice - Bouzov na hradě - recitál

16.8. Mrau fest - 10.ročník - Statek U Bracha - Čakovice

2.8. Budyňský poutník

25.7.Vltavotýnské slavnosti

13.7..DoModra

12.7. Folk na Lichnici

28.6. Whitestork - Luka n. Jihlavou

28.6. Porta Řevnice

21.6. Modrý Beroun

15.6. Salon v Modrém – Ml.Boleslav

14.6. Kamenolhotský cep

6.6.  Folkaliště - Kaliště u Humpolce

29.5. Divadelní kavárna - Písek - koncert

24.5. Táborský kokteil

24.5. Češovské country léto

24.5. Trampské Pikovice

23.5. Jamboree - Strakonice

8.5.  HiFi Klub v Plzni

15.5. U Váňů - klub v Českých Budějovicích – koncert

21.5. Klub Nanečisto - Lišov - koncert

18.1.Highwai klub Slávie CB - host G-runs 'n Roses

17.1. Music klub Týn - host G-runs 'n Roses

2013

25.10. Music klub Týn - host J. Matějů

14.9.Babí léto na Kyselce

13.9.Hraní pro ČEZ - Hluboká

7.9.Borovany - Bluegrass maraton

31.8.Mohelnický Dostavník

4.8.Bluegrass fest La Roche Francie

13.7.Hrádek u Rokycan - výročí Cop

6.7. Jam na Dářku

29.6.Městec Králové - Bluegrass fest Záhornice

29.6.Kdyně, Rýznberský hradní guláš

27.6 Č.Budějovice - křest CD Solnice

22.6.Otrokovice - Maj fest

13.6. Charitativní akce pro chráněnou dílnu

24.5. Zliv - Koncert kapely v koncertní síni LŠU

2012

20.12. Pelhřimov - Folkování nad Lucernou

13.12. Týn nad Vltavou - Sokolovna - koncert SEMTAM na akci elektrárny Temelín

2.11. Šumperk - koncert SEMTAM a BG Nova

6.10. Č: Budějovice, Slávie - koncert SEMTAM a BG Nova

5.10. Týn nad Vltavou - koncert SEMTAM a BG Nova

22.9, Bierfest - Dvůr Svržno u Horšovského Týna - přehlídka

24.8. Folková Ohře - Kynšperk

11.8. Tovačovský portál - zámek Tovačov

15.7. Festival DOMODRA - Praha Kunratice

14.7. Folkový LOK - Hluboká n Vlt.

16.6. Festiválek Netolice

2.6.  Muzikantský Heřmánek – Heřmanova Huť

25.5.Jamboree Strakonice

11.5.Music club Týn ST + Blackjack

10.2.Divadelní kavárna Písek

7.1. Benefice pro Nazaret

2011

4.12. Adventní koncert na Jivně

22.9. Koncert pro RAF CB

3.9.  Borovany - BG maraton

20.8.Mraufest Pelhřimov

29.7.Slavnosti v Týně

9.6. Koncert pro Japonsko -  přehlídka,  Otakara Jeremiáše CB

4.6. Ražický pražec

28.5.Jamboree Strakonice

21.5.Táborský kokteil

18.5.Na Vodárně Praha

9.4.  Porta Soběslav

2010

5.12. Adventní koncert na Rudolfově

10.11.Týn - koncert ST s Třeboňskými Pištci

30.9.Týn - koncert ST se Slávkem Hanzlíkem

4.9.Velešín – festival

10.7.Folk Lok Hluboká

27.6.Okolo Třeboně

17.6.Klub v Týně s Eliškou Ptáčkovou

28.5.Jamboree Strakonice

22.5.Táborský kokteil

29.4.Folková Jíška – rozhlas

9.4. Klub U Váňů v Č.Budějovicích

3.3.Country bál v Týně

14.1.Příbram divadelní klub